Sosyal Medya

59Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Seslihis Yeni Sezona Hazır

  Eylül 2019 a girdiğimiz günden beri havaların serinlediğinin farkındayız Televizyonlarda gerek sosyal medyada yeni diziler başlıyor tatile girenler ise yeni sezonlarına başlıyor.

  Yeni sezon hayatı hepimiz için başladı. Okullar açıldı, diziler başladı tatiller bitti. Sesli sohbet siteleride yeni sezon itibariyle ziyaretçiler artış gösterdiği gözle görülmektedir. Seslihis sitemizde yeni sezona bomba gibi hazır yakında yeni bir görünümle karşınızda olacağımızı bildirmek isteriz. Yeni sezon demek yeniliklerle dolu bir yıl demek sesli chat odalarımızda renkli dakikalar,eğlenceli activiteleride siz ziyaretçilerimizi bekliyor. Mobil sohbet eklentimizde sizler tarafından çok sevildiğini görüüyoruz. Mobilhis adı verdiğimiz telefondan giriş yaptığımız bilgi yarışmasına katılım oranıda kıyasıya devam ediliyor. 

  Yeni yılda da seslihis sitesi olarak herzamankinden biraz daha dolgun ve aktivitelerin yer aldığını göreceğiz. Yıllar ne kadar geçerse geçsin seslihis her daim sizlerle olmaya devam edecektir. Seslihis sizlerin hissettiklerinizi sesli olarak duyurabildiğiniz bir ortam olduğunu asla unutmayın...

Yazar : 789
13 Eyl Cuma 17:58
953 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

sesli sohbet

sesli chat

seslihis

mobil chat

seslihis

prestij nakliyat

prestij evden eve

istanbul nakliyat

ankara nakliyat

ehirler aras nakliyat