Sosyal Medya

64Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Seslihis Sohbet Eklentisi

   Selam arkadaşlar bir önceki konumuzda seslihis charmingV2 eklentisinden bahsetmiştik. Bugün ise 2020 yani bu yılın başında yayınladığımız sohbet eklentisinin özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

   Yılbaşında seslihis sitemizde kullanılmaya başlanmış olan eklentimiz, görsel açıdan sade bir görünüme sahip özelliklerini sıralayacak olursak;

1- Sohbet bölümünde görmüş olduğunuz, üst ve alt taraf, sağ ve sol taraf (site kurucu,logo arka plan,sms bölümü),gibi her bölümün çizgi renkleri dahil site sahibi sistem panelinden değişebiliyor. 

2- Oda buttonlarını tek tek button atayarak şekil vermek yerine, odaların boyutuna göre bir resim yapıp bütün şeklinde güzel bir görseli panelden yükleyip kullanabilirsiniz.

3- Animasyonları 2 şekilde yaptık, ister kategorili olarak yani aynı animasyon türünü gruplar halinde toplu olarak yükleyebilirsiniz.İsterseniz de kaydırmalı yani yüklemiş olduğunuz animasyonları sürükleyerek düzenleyebilirsiniz.

4- Hediye gönder bölümünden sevdiklerinize hediyeler göndererek sürprizler yapabilirsiniz.

  Seslihis sesli sohbet sitemizde her şey sizler için. Yıllardır sıkılmadığınız yıllarca da sıkılmayacağınız ortamdasınız çükü burası seslihis.

Yazar : 1309
04 Şub Salı 14:46
963 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

sesli sohbet

sesli chat

seslihis

mobil chat

seslihis

prestij nakliyat

prestij evden eve

istanbul nakliyat

ankara nakliyat

ehirler aras nakliyat