Sosyal Medya

104Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Mobil Sohbet Eklentisi

Merhabalar geçen makalemizde seslihis mobil eklentisi üzerine konuşmuştuk. Mobil eklentimiz artık yayında olduğunu buradan duyurmak istiyoruz. Peki seslihis kullanıcıları bu mobil sohbet eklentisini nasıl kullanacaklar? ve bu mobil chat eklentisinin özellikleri neler? şimdi herkes tarafından merak edilen bu iki soruyu cevaplayalım;

1- Seslihis sesli sohbet sitemize normal olarak giriş yapıyoruz ve üst kısımda bulunan mobil sohbet buttonuna tıklayoruz.

2- Mobil sohbet buttonuna tıklayınca sağ taraftaki mobil chat sms bölumu şu şekilde mobil giriş değişmiş olduğunu göreceksiniz.

3- Üye olarak yada konuk girişinden misafir olarak giriş yapabilirsiniz.

4- Giriş yaptığınızda oradaki kişilerle yazılı olarak sohbet edebilirsiniz.

5- Mobil sohbet eklentisinde yönetim tarafından belirlenmiş radyoyu anlık olarak online dinleyebilme imkanına sahipsiniz.

6- Anasayfa için cep telefonundan girenler sitemizin adresini yazdıklarında direkt  mobil anasayfayla karşılaşacaklar giriş yaptıklarında direkt mobil chat bölümüne ulaşmış olacaklar.

Böylece 6 madede mobil sohbet eklentisi ni açık ve net bir ifadeyle anlatmış olduk. Daha ayrıntılı bilgi için site yönetiminden bilgi alabilirler.

Yazar : 789
11 Mar Ptesi 10:09
1326 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar

sesli sohbet

sesli chat

seslihis

mobil chat

seslihis

prestij nakliyat

prestij evden eve

istanbul nakliyat

ankara nakliyat

ehirler aras nakliyat